Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi - Konkurs „Stół porą roku nakrywany”
A A

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi

Tradycyjnie wiosna kojarzy się z organizowanym od kilku lat w naszej szkole konkursem nakrywania stołu. W tym roku licznie wzięli w nim udział uczniowie klas gastronomicznych. W sumie nakrytych zostało 21 stolików. Jury pod przewodnictwem Iwony Przybojewskiej- koordynatora i szkoleniowca przyjęć ślubnych – nagrodziło 3 zespoły:

I MIEJSCE klasa 2B - Angelika Wyrwał i Sebastian Mischke

II MIEJSCE klasa 3B - Julia Kąkol, Martyna Koralewska, Sandra Borkowska,Paweł Frąckowiak

III MIEJSCE klasa 4B - Marta Zawielak, Patryk Kortas, Damian Przychodzeń, Łukasz Witulski

Wyróżnienia otrzymały uczennice klasy 3 B: Angelika Bregier, Magdalena Potrykus, Angelika Renusz, Maria Hammerl i Angelika Kwidzińska oraz uczniowie z tej samej klasy - Michał Maciejko, Kacper Słowi,  Adrian Plotzke i Sebastian Torbiak za bardzo oryginalne i pomysłowe nakrycia stołu. Zdobywcy I miejsca będą reprezentowali nasza szkołę w wojewódzkim konkursie nakrywania stołów, który odbędzie się 18 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Hotelarsko – Gastronomicznych w Gdyni. Organizatorami szkolnego konkursu są Panie: Magdalena Blok Krampa i Małgorzata Więcek.