Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi - Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi

zarzadzenie nr 5

zarzadzenie nr 5 2

 

Informujemy, że zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Pomorskiego Kuratora Oświaty od 12 marca zajęcia dydaktyczno-wychowawcze zostają zawieszone. 

Uczniowie nie przychodzą do szkoły. Zgodnie z zalecaniami proszę o pozostanie w domach, ograniczenie uczestniczenia w spotkaniach towarzyskich, unikanie większych skupisk osób i przestrzeganie zasad higieny.

Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia będący młodocianymi pracownikami nie uczęszczają do szkoły. Realizują jednak przygotowanie zawodowe u pracodawcy na dotychczasowych zasadach i w porozumieniu z pracodawcą.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów należy skontaktować się telefonicznie z najbliższą stacją sanitarno-epidemiologiczną lub oddziałem obserwacyjno – zakaźnym (tel. infolinię NFZ:  800 190 590).

 

Sekretariat dla interesantów w tym okresie będzie nieczynny, prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. Dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce KONTAKT - http://hipolit.info/kontakt

 

Prosimy również o bieżące  śledzenie dalszych komunikatów na stronie internetowej szkoły w AKTUALNOŚCIACH oraz w zakładce KORONAWIRUS.