praktyczna nauka zawodu
partnerzy szkoły
projekty unijne
bezpieczna szkoła
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi
Aktualności
LISTY KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
LISTY KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH DO BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA
WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE PODCZAS WAKACJI
Szanowni Państwo,
Poniżej znajduje się informacja gdzie można szukać wsparcia psychologicznego podczas wakacji.
Ośrodki Interwencji Kryzysowej w woj. Pomorskim:
ul. Biskupa Dominika 25 81-402 Gdynia, 58 622 22 22
ul. Chopina 26 82-500 Kwidzyn, 512 909 991
ul. Wojska Polskiego 6 83-110 Tczew, 58 530-07-92
ul. Przebendowskiego 1 84-200 Wejherowo, 58 677-35-99
ul. Mickiewicza 9 83-200 Starogard Gdański, 58 562 22 26
Aleja Niepodległości 759a 81-838 Sopot, 58 550-14-14
ul. Krasickiego 4 83-400 Kościerzyna, 58 681 53 87; 784 135 009
116 111 Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży – czynny całą dobę.
800 080 222 Pod tym numerem dyżurują specjaliści, którzy udzielają pomocy psychologiczno- pedagogicznej.
800 70 2222 Centrum Wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego (dla dzieci i młodzieży), czynne całą dobę 7 dni w tygodniu.
22 594 91 00 Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji, czynny w każdą środę i czwartek od 17:00-19:00.
22 654 40 41 ITAKA antydepresyjny telefon zaufania, czynny w poniedziałki od 17:00-20:00.
800 120 002 Niebieska Linia, Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, czynne całą dobę 7 dni w tygodniu.
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wejherowie oferuje szeroki wachlarz pomocy psychologiczno- pedagogicznej (warsztaty, dyżur psychologiczny)
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Sobieskiego 279 we współpracy ze Starostą Wejherowskim prowadzi konsultacje psychologiczne dot. wsparcia pocovidowego, którego celem jest udzielenie pomocy dziecom odczuwającym lęk w związku z COVID 19, zapisy pod numerem 537 321 671
Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży do 22 r.ż. ul. 10 lutego 13, Wejherowo, tel: 600 053 419, 8:00-16:00 (Rejestracja)
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej wsparcie Psychologa- Bożena Oleksiak - 58 677 66 51- pomoc COVID19 dot. kwarantanny 58 677 64-50,60
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej wsparcie psychologa tel. 58 677 79 60
https://www.gdansk.pl/urzad-miejski/wydzial-rozwoju-spolecznego/oferta-w-zakresie-ochrony-zdrowia-psychicznego-w-gdansku,a,91143 Informacje o bezpłatnej pomocy psychologicznej w Gdańsku
https://kuratorium.gda.pl/poradnie1/wyswietl_zgloszenia.php Dyżury Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych na terenie woj. pomorskiego dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów, rodziców
https://www.kuratorium.gda.pl/poradnictwo-psychologiczno-pedagogiczne/ Poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne na terenie woj. Pomorskiego
https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/ Informacje o pomocy lekarskiej (w tym poradnie zdrowia psychicznego czy poradnie psychologiczne) udzielanej w ramach NFZ
KOMUNIKAT DLA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH
WAŻNE!!!
Od 23 lipca 2021 r. do 30 lipca 2021 r. do godz. 15.00 kandydaci zakwalifikowani (rodzice) potwierdzają wolę przyjęcia w postaci przedłożenia:
- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej
- oryginału zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty (o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej)
- umowy o pracę w celu przygotowania zawodowego (dotyczy Branżowej Szkoły I Stopnia)
- karty zdrowia
- zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do podjęcia praktycznej nauki zawodu (w przypadku braku możliwości przedłożenia zaświadczenia lekarskiego kandydat informuje o tym dyrektora szkoły w terminie do 30 lipca 2021 r. do godz. 15.00, wskazując na przyczynę niedotrzymania terminu. Informację składa się w postaci papierowej lub elektronicznej. Kandydatów Branżowej Szkoły I Stopnia na badania kieruje pracodawca. Badania lekarskie kandydatów do Technikum odbędą się w szkole pod koniec sierpnia (dokładna data i godzina pojawi się na stronie internetowej), skierowania na badania będzie można odebrać w dzień badań.
Zaświadczenie lekarskie składa się dyrektorowi szkoły, do której słuchacz został przyjęty, nie później niż do dnia 24 września 2021 r.).
W terminie uzupełniającym wyżej wymienione dokumenty należy dostarczyć w dniach: od 17 sierpnia 2021 r. do 20 sierpnia 2021 r. do godz. 15.00
LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH - BRANŻOWA I STOPNIA
LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH - BSIS
LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH - TECHNIKUM
LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH - TECHNIKUM
KOMUNIKAT DOTYCZĄCY REKRUTACJI
WAŻNE!!!
Szanowi Państwo,
WŁAŚCIWE listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w dniu 22.07.2021 (czwartek) będą zamieszczone na stronie szkoły www.hipolit.info oraz na tablicy ogłoszeń w szkole (proszę NIE SUGEROWAĆ się listami znajdującymi się w naborze elektronicznym, który jest tylko systemem wspomagającym).
NEWSY Z HIPOLITA
1Planet4All - Razem dla klimatu!
Sekretariat szkolny w dniu 25 czerwca 2021 r.
Sekretariat szkolny w dniu 25 czerwca 2021 r, będzie czynny do godziny 12.00
Zakończenie roku szkolnego 2020/2021
ZAKOŃCZENIE roku szkolny 2020/2021 dnia 25.06.2021
klasa |
zawód |
wychowawca |
sala |
godzina 8:00 |
|||
TECHNIKUM |
|
||
1A |
technik żywienia i usług gastronomicznych |
Małgorzata Więcek |
209 |
1B |
technik logistyk |
Tomasz Moskalewicz |
203 |
1C |
technik organizacji turystyki |
Marcin Baran |
C2 |
1D |
technik usług fryzjerskich |
Barbara Smolarek |
26 |
1E |
technik spedytor |
Agnieszka Leszczyńska |
C4 |
1F dualne |
technik hotelarstwa/technik przemysłu mody |
Dorota Gadomska |
27 |
2R |
technik organizacji turystyki |
Angelika Maksym |
25 |
BSIS |
|
||
1G |
fryzjer |
Beata Mallek |
16 |
1H |
wielozawodowa |
Michał Sobolewski |
24 |
1J |
mechanik pojazdów samochodowych |
Maria Anderwald |
18 |
1K |
kucharz |
Bożena Madeksza |
11 |
1M |
sprzedawca |
Michał Schröder |
15 |
2W |
wielozawodowa |
Marianna Żochowska |
001 |
ABSOLWENCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ |
|
||
TECHNIKUM |
|
||
2A |
technik żywienia i usług gastronomicznych |
Dorota Pryczkowska |
13 |
2B |
technik logistyk |
Iwona Gniewkowska |
12 |
2C |
technik organizacji turystyki |
Rafał Nowicki |
C3a |
2D |
technik spedytor/technik usług fryzjerskich |
Joanna Kuźba |
17 |
2E dualne |
technik hotelarstwa |
Anna Chwałek |
C3 |
2F dualne |
technik hotelarstwa/technik przemysłu mody |
D. Necel-Lewandowska |
002 |
godzina 9:00 |
|||
BSIS |
|
||
1L |
wielozawodowa |
Karolina Bendykowska |
25 |
2G |
fryzjer |
Aleksandra Wójtowicz |
002 |
2H |
kucharz/sprzedawca |
Sylwia Tomaszewska |
11 |
2J |
mechanik pojazdów samochodowych |
Wioletta Kunikowska |
18 |
2K |
wielozawodowa |
Piotr Kunikowski |
17 |
2Y |
wielozawodowa |
Mirosława Stefanowska |
C2 |
ABSOLWENCI GIMNAZJUM |
|
||
TECHNIKUM |
|
||
2L |
technik spedytor |
Artur Zawadzki |
C3 |
2M |
praktyka zawodowa |
||
2N |
|||
2P |
|||
2S dualne |
technik hotelarstwa/technik przemysłu mody |
Joanna Błaut |
10 |
BSIS |
|
||
2T |
fryzjer |
Karolina Leszega |
16 |
2U |
sprzedawca/mechanik pojazdów samochodowych |
Anita Więcek-Muc |
15 |
2X |
kucharz |
B. Czaplewska-Żołnowska |
27 |
TECHNIKUM |
|
||
3A |
technik obsługi turystycznej/technik usług fryzjerskich |
Marta Ulatowska |
209 |
3B |
praktyka zawodowa |
||
3C |
technik logistyk |
Tomasz Panek |
203 |
3D dualne |
technik hotelarstwa/technik przemysłu mody |
Emilia Dalecka |
24 |
godzina 10:00 UROCZYSTE POŻEGNANIE KLAS KOŃCZĄCYCH na sali gimnastycznej |
|||
BSIS |
|
||
3E |
fryzjer/ sprzedawca |
Małgorzata Plewińska |
16 |
3G |
mechanik pojazdów samochodowych/ kucharz |
M. Karczewska-Wysocka |
18 |
3H |
wielozawodowa |
Anna Kołosowska |
17 |