Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi - Powiatowa Licealiada w unihokeju chłopców
A A

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi

W dniu 22 października 2018 roku w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół  nr 4 w Wejherowie odbyła się Powiatowa Licealiada w Unihokeju Chłopców, która była eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się na terenie naszego powiatu. W zawodach wystąpiło 8 zespołów, co świadczy o stałym bardzo dużym zainteresowaniu tą dyscypliną sportu w naszym powiecie. Zwycięzcą turnieju została drużyna Powiatowego Zespołu Szkół  nr 2 w Wejherowie, która nie straciła w turnieju żadnej bramki. Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, a mecze bardzo emocjonujące, stojące na wysokim poziomie. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Powiatowy Zespół Szkół nr 4 w Wejherowie. Drużyna "Hipolita" zajęła VII miejsce w składzie : Wiktor Droździel (1B T), Radosław Jaskulke (1B T), Aleksander Jędrzejak (1B T), Michał Ozga (1B T), Jan Podwojski (1B T), Radosław Soszyński (1B T), Kacper Kwiatkowski (1C T), Przemysław Bogucki (1G BSIS), Marcin Gruca (1G BSIS), Marcel Wilma (2B T), Piotr Jankowski (3E ZSZ),  Damian Żuk (3E ZSZ)