„Młode talenty” -  KLAUDIA RAIF  z klasy I G oraz SZYMONEM  NOWAK z klasy  2 B  wywalczyli I miejsce w  konkursie kulinarnym odbywającym się 20.04.2017  w hotelu River Style  podczas Targów GASTREM.

07.04.2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o tytuł Bursztynowego Grzebienia oraz w XI Ogólnopolskim Konkursie o tytuł Bursztynowej Pomadki, które organizowane są w Zespole Szkół Zawodowych nr 9 w Gdańsku. Tegorocznym tematem w poszczególnych konkurencjach był Ślub zaczarowany w bursztynie. Blisko stu przyszłych fryzjerów, makijażystek z 19 szkół zaprezentowało swoje umiejętności podczas konkursów. Naszą szkołę reprezentowali:
Konkurencja damska: Magdalena Wittbrodt
Konkurencja męska: Natalia Dąbrowska i Honorata Miszewska
Makijaż : Aneta Majewska
Serdecznie gratulujemy uczennicy klasy II D Natalii Dąbrowskiej, która zajęła III miejsce w konkursie fryzjerskim w kategorii męskiej. Opiekunami naszej grupy były Panie: Kinga Dosz i

Już po raz trzeci mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć  w Zespole Szkół Hotelarsko - Gastronomicznych w Gdyni w III Wojewódzkim  Konkursie Nakrywania Stołów.

W dniu 22 marca 2017 roku odbył się w ZSE-U w Bytowie Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Turystycznej. W konkursie wzięły udział szkoły z Gdyni, Sopotu, Tucholi, Kościerzyny, Bytowa oraz Nasi turyści z rumskiego Hipolita. Rywalizacja młodzieży polegała na wypełnieniu testu z wiedzy na temat ustawy o usługach turystycznych z dnia29 sierpnia 1997 roku i Kodeksu Postępowania Praktycznego. I miejsce w konkursie zajęła uczennica klasy hotelarskiej z Kościerzyny.

View the embedded image gallery online at:
http://www.hipolit.info/konkursy#sigFreeId71e58bbc49

W dniu 15 marca 2017 uczennica klasy 3C Natalia Ignatowicz wzięła udział w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiej Olimpiady SOLIDARNOŚCI "olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii". Olimpiada dotyczyła historii wiedzy z zakresu historii najnowszej Polski ostatnich 30-tu lat i przemian społeczno-gospodarczo-politycznych w naszym kraju. Olimpiada miała też na celu przybliżenie polskiego dziedzictwa historycznego i polskiego dorobku kulturowego. Ma charakter cykliczny, odbywa się co roku. Koordynatorem  w szkole był nauczyciel Rafał Nowicki.

View the embedded image gallery online at:
http://www.hipolit.info/konkursy#sigFreeIdc67e568387

08.03.2017 r. odbył się Wojewódzki Konkursu Fryzjerskiego U Hipolita -  temat Awangarda ślubna cieszył się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczennic. Wyróżnienia otrzymały: Daria Chrebtowicz, Patrycja Hewelt i Kinga Pawłowska, Paula Dampc, Justyna Wohs
z klasy 2 D otrzymała II miejsce.

08.12.2016 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego odbył się ogólnopolski konkurs fryzjerski.Temat przewodni to : Horoskop oczami fryzjera. W konkursie udział wzięła młodzież klas technikalnych z Kartuz, Rumi, Szczecinka, Koszalina i Słupska. Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością i zaangażowaniem.I miejsce zajęła Patrycja Hewelt  ZSP nr 2 w Rumi.

View the embedded image gallery online at:
http://www.hipolit.info/konkursy#sigFreeIdb172c86dcb

Wielki i zasłużony sukces naszych uczniów! Młodzież z "Hipolita" nakręciła najlepszy film w konkursie "Dzień z życia firmy"