Lp

Nazwisko  i imię

Nauczyciel przedmiotów

1

Arent Magdalena

matematyka

2

Banasik  Maria

wiedza o kulturze

3

Becker  Anna  

przedmioty zawodowe logistyczne

4

Bigoszewska Agata

wychowanie fizyczne

5

Blok-Krampa Magdalena

język niemiecki, przedmioty zawodowe gastronomiczne

6

Brakowska  Joanna, Wicedyrektor 

geografia

7

Czaplewska-Żołnowska  Barbara

język polski

8

Czarkowska Hanna

przedmioty zawodowe odzieżowo - krawieckie

9

Dalecka Emilia

język polski, język angielski

10

Drozdowska Marta

nauczyciel bibliotekarz

11

Dosz  Kinga

przedmioty zawodowe fryzjerskie

12

Filińska Halina, Dyrektor 

 wychowanie fizyczne

13

Furmańska  Magdalena 

przedmioty zawodowe turystyczne

14

Gaszta Dorota

przedmioty zawodowe gastronomiczne

15

Gniewkowska Iwona

matematyka

16

Huk Anna

instruktor praktycznej nauki zawodu - hotelarstwo

17

Janusz  Małgorzata

matematyka

18

Karczewska-Wysocka Magdalena

przedmioty mechaniczne

19

Kaźmierczak-Buławska  Jolanta

język polski, wychowanie do życia w rodzinie

20

Klonowski  Dariusz

wychowanie fizyczne, bhp

21

Kołosowska Anna

wychowanie fizyczne

22

Kordyńska  Urszula

przedmioty zawodowe gastronomiczne

23

Kortals Ewa

matematyka

24

Krampa Tomasz

geografia, geografia turystyczna

25

Krasińska Barbara

instruktor praktycznej nauki zawodu - hotelarstwo

26

Krawczyk Wioletta

wychowanie fizyczne

27

Kuchanny-Ardigo Dorota 

biologia

28

Kunikowska Wioletta 

wychowanie fizyczne

29

Kuźba Joanna

chemia

30

Kwiatkowska Anna

przedmioty logistyczne i spedycyjne

31

Leszczyńska Agnieszka

przedmioty zawodowe logistyczne i spedycyjne

32

Leszega  Karolina

przedmioty zawodowe fryzjerskie

33

Lewandowska Magdalena 

psycholog

34

 Lisowska Katarzyna, Wicedyrektor

historia, wos

35

Madeksza  Bożena

przedmioty logistyczne i spedycyjne, zawodowe gastronomiczne

36

Makles Stanisław

podstawy przedsiębiorczości

37

Małek Łukasz

instruktor praktycznej nauki zawodu - hotelarstwo

38

Mączka  Katarzyna

pedagog

39

Michałowska Dorota

przedmioty fryzjerskie

40

Michniewski Robert

wychowanie fizyczne

41

Mosionek Małgorzata

matematyka

42

Nowicki Rafał

historia, zawodowe turystyczne

43

Ostrowska Oksana

język angielski

44

Panek  Tomasz

informatyka, etyka, historia, wos

45

Plewińska  Małgorzata  

przedmioty zawodowe fryzjerskie

46

Pobłocka-Zwara Magdalena

przedmioty logistyczne i spedycyjne

47

Pojawa  Sylwia,

kierownik szkolenia praktycznego

przedmioty zawodowe handlowe oraz logistyczne i spedycyjne

48

Pryczkowska  Dorota

doradca edukacyjno - zawodowy

49

Ptak-Fedyk  Wioletta

język angielski, fizyka

50

Richert Joanna

nauczyciel bibliotekarz

51

Romel  Katarzyna

przedmioty zawodowe ekonomiczne

52

Rzepa  Elżbieta

przedmioty zawodowe handlowe

53

Rzepa Małgorzata

podstawy przedsiębiorczości

54

Sanecka  Barbara

przedmioty zawodowe gastronomiczne

55

Skrzypkowski Piotr

pedagog

56

Smolarek Barbara    

geografia

57

Sobora Bogumił

instruktor praktycznej nauki zawodu - przemysł mody

58

Tomaszewska Sylwia

religia

59

Ulatowska  Marta

język angielski

60

Ks. Weigelt Piotr    

religia

61

Więcek Małgorzata 

przedmioty zawodowe gastronomiczne i hotelarskie

62

Więcek-Muc Anita

język angielski

63

Zalewska Marzena

geografia

64

Zawadzki  Artur

religia, przedmioty logistyczne i spedycyjne

65

Żochowska   Marianna

język angielski