Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi - Konsultacje
A A

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi

 

 

GODZINY DOSTĘPNOŚCI

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

 

DZIEŃ

GODZINA

SALA

 

1

ANDERWALD MARIA

 

ŚRODA

09:40-10:40

POKÓJ W-F

 

2

BANASIK MARIA

 

PIĄTEK (CO 2 TYDZIEŃ)

07:00-08:00

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

3

BARANOWSKI MARCIN

 

PIĄTEK

07:50-08:50

SALA 14

 

4

BILIK MALWINA

 

WTOREK

16:45-17:45

SALA C 2

 

5

BŁAUT JOANNA

 

CZWARTEK

15:55-16:55

SALA 10

 

6

CHWAŁEK ANNA

 

CZWARTEK

12:25-13:25

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

7

CICHOWSKA LONGINA

 

PONIEDZIAŁEK

15:05-15:05

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

8

CZARKOWSKA HANNA

 

PIĄTEK

15:00-15:45

SALA C 8

 

9

CZUFRYN EWA

 

PONIEDZIAŁEK (CO 2 TYDZIEŃ)

10:40-11:25

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

10

DALECKA EMILIA

 

PONIEDZIAŁEK

14:10-15:10

SALA 24

 

11

DAWIDOWSKI JERZY

 

ŚRODA (CO 2-GA, W DNI PARZYSTE)

16:45-17:45

SALA C 8

 

12

DOBRY PAWEŁ

 

WTOREK

16:45-17:45

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

13

DROZDOWSKA MARTA

 

PONIEDZIAŁEK

17:00-18:00

BIBLIOTEKA 

 

14

GADOMSKA DOROTA

 

PIĄTEK

07:15-08:00

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

15

GLINKA AGNIESZKA

 

WTOREK

14:10-15:10

POKÓJNAUCZYCIELSKI

 

16

GNIEWKOWSKA IWONA

 

WTOREK

07:45-08:45

SALA 12

 

17

GRZYMKOWSKA EWA

 

CZWARTEK

15:05-16:05

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

18

JANINA KUREK

 

ŚRODA

16:00-17:00

SALA 25

 

19

KACPRZYCKA DOROTA

 

PONIEDZIAŁEK

16:45-17:45

SALA 17

 

20

KACZYŃSKI KRZYSZTOF

 

PIĄTEK

07:50-08:50

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

21

KOŁOSOWSKA ANNA

 

PONIEDZIAŁEK

08:50-09:50

POKÓJ W-F

 

22

KORDYŃSKA URSZULA

 

WTOREK

10:40-11:40

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

23

KRAMPA TOMASZ

 

PONIEDZIAŁEK

15:10-16:10

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

24

KRASIŃSKA BARBARA

 

PIĄTEK

17:35-18:35

SALA 10

 

25

KRASIŃSKI PAWEŁ

 

WTOREK

17:35-18:35

SALA 5

 

26

KRAWCZYK WIOLETTA

 

WTOREK

07:45-08:45      

POKÓJ WF

 

27

KUNIKOWSKA WIOLETTA

 

PONIEDZIAŁEK

15:05-16:05

GABINET W-F

 

28

KUŹBA JOANNA

 

WTOREK

16:00-17:00

SALA 17

 

29

LESZCZYŃSKA AGNIESZKA

 

PIĄTEK

08:00-09:00

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

30

LESZEGA KAROLINA

 

PONIEDZIAŁEK

09:35-10:35

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

31

LISEWSKA ANNA

 

ŚRODA

16:00-17:00

SALA 204

 

32

MADEKSZA BOŻENA

 

PONIEDZIAŁEK

08:45-09:45

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

33

MALLEK BEATA

 

CZWARTEK

07:40-08:40

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

34

MATUKIEWICZ PIOTR

 

CZWARTEK

14:20-15:05

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

35

MOSIONEK MAŁGORZATA

 

CZWARTEK

09:30-10:30

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

36

MOSKALEWICZ TOMASZ

 

PIĄTEK

08:45-09:45

SALA C 10

 

37

NECEL – LEWANDOWSKA DANUTA

 

ŚRODA

08:45-09:45

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

38

NOWICKI RAFAŁ

 

ŚRODA

16:35-17:35

SALA 2C

 

39

PIOTROWSKI PAWEŁ

 

PIĄTEK

16:45-17:45

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

40

PANEK TOMASZ

 

PIĄTEK

07:50-08:50

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

41

PRYCZKOWSKA DOROTA

 

PONIEDZIAŁEK

16:00-17:00

GABINET DORADCY

 

42

PTAK – FEDYK WIOLETTA

 

ŚRODA

10:30-11:15

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

43

RICHERT JOANNA

 

WTOREK

17:00-18:00

BIBLIOTEKA

 

44

ROMEL KATARZYNA

 

PONIEDZIAŁEK

15:05-16:05

SALA C 5

 

45

RUSIK TOMASZ

 

PIĄTEK

07:50-08:50

SALA 100

 

46

RZEPA ELŻBIETA

 

WTOREK

13:45-14:15

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

47

SCHRÖDER MICHAŁ

 

PONIEDZIAŁEK

08:35-09:45

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

48

SKURCZYŃSKA ANGELIKA

 

WTOREK

14:10-15:05

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

49

SOBOLEWSKI MICHAŁ

 

WTOREK

08:00-08:50

POKÓJ W-F

 

50

STEFANOWSKA MIROSŁAWA

 

WTOREK

15:05-16:05

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

51

SZULKOWSKA EDYTA

 

WTOREK

15:05-16:05

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

52

TOMASZEWSKA SYLWIA

 

WTOREK

08:25-09:25

POKÓJ NAUCZYCIELSKLI

 

53

ULATOWSKA MARTA

 

WTOREK

08:00-09:00

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

54

WIĘCEK - MUC  ANITA

 

CZWARTEK

07:50-08:50

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

55

WIĘCEK MAŁGORZATA

 

WTOREK

15:55-16:55

SALA 209

 

56

WOŹNIAK BARTŁOMIEJ

 

WTOREK

12:20-13:20

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

57

WOŹNIAKOWSKA GRAŻYNA

 

WTOREK

11:30-12:30

BIBLIOTEKA

 

58

WÓJTOWICZ ALEKSANDRA

 

PIĄTEK

12:30-13:30

POKÓJ W-F

 

59

WULGARIS ANDREAS

 

PIĄTEK

13:20-14:20

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

60

ŻOCHOWSKA MARIANNA

 

WTOREK

07:00-08:00

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

61

ŻOŁNOWSKA BARBARA

 

CZWARTEK

14:15-15:05

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

 

           

 

           

 

LP.                                                                              GODZINY DOSTĘPNOŚCI  INSTRUKTORÓW

1

HUK ANNA HOTEL ,,HILTON'' GDAŃSK

 

WTOREK

16:00-17:00

HOTEL ,,HILTON'', GDAŃSK

 

2

KARNIKOWSKA DOROTA HOTEL ,,WIENIAWA'' REKOWO GÓRNE

 

ŚRODA

16:30-17:30

HOTEL ,,WIENIAWA''

REKOWO GÓRNE

 

3

KURGAN MARTA HOTEL ,,SKIPER''  REWA

 

WTOREK

17:00-18:00

HOTEL ,,SKIPER'', REWA

 

4

MAŁEK ŁUKASZ - HOTEL ,,OLIMP'' WEJHEROWO

 

CZWARTEK

17:00-18:00

HOTEL ,,OLIMP'', WEJHEROWO

 

5

MARCIŃSKA-GAFFKE MARZENA

FIRMA ODZIEŻOWA,, UNIFORMIR'', BOLSZEWO

 

PONIEDZIAŁEK

16:00-17:00

FIRMA ,,UNIFORMIR'', BOLSZEWO

 

6

MICHAŁKIEWICZ KATARZYNA HOTEL ,,FALTOM'' RUMIA

 

WTOREK

16:00-17:00

HOTEL  ,,FALTOM", RUMIA

 

7

SŁOMSKI BARTŁOMIEJ HOTEL ,,MARIOTT'' GDYNIA

 

WTOREK

16:00-17:00

HOTEL ,,MARIOTT'', GDYNIA

 

8

ŚMIAROWSKI DAMIAN HOTEL ,,107'' RUMIA

 

PONIEDZIAŁEK

17:00-18:00

HOTEL ,,107'', RUMIA

 

9

ZJAWIŃSKA AGNIESZKA FIRMA ODZIEŻOWA

,, CANELLA'', NOWA WIEŚ LĘBORSKA

 

WTOREK

19:00-20:00

FIRMA ,,CANELLA'',

NOWA WIEŚ LĘBORSKA