W skład Samorządu Uczniowskiego wchodzą następujące osoby: 

Natalia Sztenderska  - przewodnicząca 

Krystian Gruba - z-ca przewodniczącej

Aldona Erlich - sekretarz 

View the embedded image gallery online at:
http://www.hipolit.info/samorzad-uczniowski#sigFreeId2e65d4fb38

W roku szkolnym 2018/2019 opiekunką Samorządu Uczniowskiego jest Magdalena Karczewska-Wysocka. Samorząd inicjuje i włącza się w organizację imprez szkolnych i pozaszkolnych. Dba o interesy uczniów oraz o dobre imię i honor szkoły - reprezentując ją wraz z pocztem sztandarowym podczas oficjalnych uroczystości odbywających się na terenie szkoły i poza nią.

 

Tradycyjnie, przed świętami w "Hipolicie" Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najpiękniejszy wystrój sali. 18 grudnia 2018 roku komisja w składzie: Magdalena Karczewska-Wysocka i Danuta Necel-Lewandowska oraz Natalia Sztenderska przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, oceniły wystrój klas. Komisja zwracała uwagę głównie na kreatywność, nakład pracy i estetykę przystrojonych sal. Konkurs wygrała klasa III c, której wychowawcą jest Agnieszka Leszczyńska. Zwycięzcy w nagrodę otrzymali przepyszny tort! Serdecznie gratulujemy!

View the embedded image gallery online at:
http://www.hipolit.info/samorzad-uczniowski#sigFreeIdde917b14ee

Z okazji Dnia Mikołaja Samorząd Uczniowski „Hipolita” zaprosił do szkoły Świętego Mikołaja, który przybył ze śnieżynkami. Obdarował wszystkich słodyczami oraz zapewnił świetną zabawę. Młodzież wzięła udział w quizie świątecznym wykazując się dużą wiedzą i talentem wokalnym w śpiewaniu kolęd. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie.

View the embedded image gallery online at:
http://www.hipolit.info/samorzad-uczniowski#sigFreeIdfafadc003b