Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi - Stypendia
A A

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi

Fundacja Efekt Motyla otwiera nabór wniosków o stypendium na rok szkolny 2022/2023! Wszystkich uczniów VIII klasy szkoły podstawowej oraz liceum i technikum w roku szkolnym 2022/23 pochodzących z małych miejscowości i wsi zachęcamy do zapoznania się z naszym programem stypendialnym. Stypendium ma charakter naukowo socjalny, a więc jest przeznaczone dla osób najbardziej uzdolnionych i znajdujących się jednocześnie w trudnej sytuacji materialnejPonadto, dla wybranych stypendystów Fundacja organizuje weekend motywacyjny w Warszawie w 2023r.

Jak aplikować?
Wypełniając wyłącznie
elektronicznie wniosek o przyznanie stypendium i przesyłając go na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wraz ze skanem świadectwa szkolnego za rok 2021/2022.
Wniosek do pobrania:

http://www.papilionis.org/wp-content/uploads/2022/11/Wniosek-Stypendialny-2022.docx

Regulamin stypendialny:

https://www.papilionis.org/wp-content/uploads/2022/11/Regulamin-Stypendialny-2022.pdf


Do kiedy moż
na składać wnioski?
Na zgłoszenia czekamy w dn.
15-30 listopada 2022r.

Szanowni Państwo,

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków stypendialnych w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży pobierających naukę na terenie województwa pomorskiego. Wszystkie informacje oraz generatory stypendialne (zostaną uruchomione 20.06.2022 r.) są dostępne pod poniższymi linkami:

Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego finansowane z budżetu województwa pomorskiego (stypendia „budżetowe w zakresie edukacji ogólnej) 

Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach projektu „Pomorski program pomocy stypendialnej – III edycja” (stypendia „unijne” w zakresie edukacji ogólnej)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wniosek o przyznanie stypendium

Uchwała Rady Powiatu Wejherowskiego